Cabanas Sumi
| Gratis WiFi | Swimmingpool Sæsonåben udendørs pool | Børnevenlig Tremmesenge/vugger |
| Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Cabanas Sumi er et komfortabel sted inden for 15 minutters gang fra Santa Rosa de Calamuchitas bycentrum.
Gæsterne vil sætte pris på en bekvem beliggenhed i nærheden af Puente de Hierro. El Torreon er et populært sted i Santa Rosa de Calamuchita, som ligger 5 minutters kørsel derfra.
En række restauranter såsom El Hornito Santiagueno og Restaurante EL FAROL tilbyder sydamerikansker specialiteter, bare 100 meter væk.
- Lokale seværdigheder
- Balneario La Choza800 m
- Puente Colgante1,3 km
- Tierra Mistica resort600 m
- Santa Rosa Kirke1,3 km
- Falla de Santa Rosa1,1 km
- Museo Estanislao Banos1,4 km
- Parroquia Santa Rosa de Lima1,4 km
- Lufthavne
- Cordoba Lufthavn111 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Gratis WiFi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
Måltider og drinks
- Kedel
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
Aktiviteter og afslapning
- Sæsonåben udendørs pool
- Solseng
- Have
På værelset
- Klimaanlæg
- Patio
- Fladskærms TV
- Tremmesenge/vugger
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor lang tid vil det tage at komme til byens centrum fra det Cabanas Sumi hotel?
Det vil tage dig en 15 minutters gang at komme til byens centrum fra det Cabanas Sumi hotel. - ❓
Er der parkeringsplads ved et Cabanas Sumi hotel?
Der er en parkeringsplads på et Cabanas Sumi hotel gratis. - 💵
Hvor meget koster det at reservere et værelse i Cabanas Sumi hotel?
Den gennemsnitlige pris for et værelse på Cabanas Sumi hotel er 45$ For specifikke oplysninger bedes du kontakte hotellets personale. - 🚪
Hvilke værelsestyper er tilgængelige i det Cabanas Sumi hotel?
Det Cabanas Sumi hotel tilbyder Bungalow til familie og Lejlighed at vælge imellem.